בחירת חליפות חתן

חליפות גברים בצבעים שונים

כשצריך לבחור חליפה לחתונה, יש לקחת בחשבון מספר גורמים.

הנה כמה טיפים שיעזרו לך לבחור נכון:

1. קוד לבוש: הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא קוד הלבוש של החתונה. אם מדובר בחתונה של פעם לפי המסורת, רצוי לבחור חליפה מחויטת וקלאסית בצבעים כהים. אם מדובר בחתונה נינוחה יותר כמו חתונה בטבע , אפשר לבחור בחליפה רגועה ונוחה יותר.

2. עונה: גם העונה בה מתקיימת החתונה היא גורם חשוב שיש לקחת בחשבון. למשל, אם מדובר בחתונת חורף, תרצו לבחור חליפה שעשויה מבד כבד יותר כמו צמר כדי שלא יהיה קר. לקיץ אפשר לבחור חליפות קלילות יותר שלא מזיעים בהן.

3. צבע: צבע החליפה הוא שיקול חשוב נוסף. חליפת חתן שחורה או בצבעי אפור ונייבי הם כולם בחירות קלאסיות שעובדות היטב עבור חתונות. עם זאת, אם אתה מרגיש נועז, אתה יכול לבחור בחליפה בצבע בהיר יותר כמו בורדו או כחול. אפשר גם להתפרע אם רוצים בבחירת הצבע עם צבעים אדום, כתום, צהוב ועוד

4. התאמה לגוף: חליפה צריכה להראות טוב על הגוף של הלובש. צריך לבחור חליפה שמתאימה היטב ומחמיאה למבנה הגוף שלכם. חליפה בגזרה דקה היא בחירה טובה עבור רוב סוגי הגוף, אבל אם החתן הוא במידות גדולות, אז כדאי לבחור בהתאמה קלאסית. רצוי לקנות חליפת חתן בהתאמה אישית ואחרי הקניה להתאים את הרוחב במותניים ואת הגובה ברגליים.

5. תקציב: לבסוף, צריך לשקול את התקציב. חליפות חתן יכולות לנוע בין כמה מאות שקלים  לכמה אלפים. זה תלוי במותג שקונים, באיכות הבד ובעוד דברים

6.אביזרים נוספים: בנוסף לחליפה צריך לקנות גם נעליים תואמות, גרביים, עניבה רגילה או פפיון בהתאם לסוג החליםה, חולצות מכופתרות מתחת לחליפה עם צבע מתאים (רצוי 2 חולצות כדי שאפשר יהיה להחליף).

חליפת חתן אפורהחליפת חתן פפיון חליפה לחתונה